Закрити
Закрити
Назад
Далі

Виробництво натяжних стель від компанії Moonlight

Ми не просто встановлюємо натяжні стелі. Виробництво – один із пріоритетних напрямків у роботі компанії Moonlight. Звертаємо вашу увагу на те, що ми виготовляємо натяжні стелі, а також усі необхідні супутні товари. Побачити товари, потрібні для монтажу стель, ви можете в розділі «Продукція».
ЗАМОВИТИ
Які матеріали для натяжних стель ми виготовляємо
Наша компанія пропонує великий вибір послуг – від виробництва до монтажу натяжних стель. Виробництво охоплює виготовлення таких матеріалів:
Матових, глянцевих та сатинових натяжних стель
Профілів
Комплектуючих
Інструментів

Етапи виробництва натяжних стель

Не варто плутати комплексне виробництво натяжних стель із виготовленням самого полотна. Ці поняття дуже відрізняються, адже в першому випадку ми маємо справу з виробництвом, збиранням та монтажем. У другому випадку говоримо про етапи виготовлення полотен для натяжних стель. Розглянемо другий випадок виробництва:
Етап 1 – нове замовлення
Менеджер отримує замовлення на натяжні стелі та передає інженеру-конструктору, який оцифровує його та робить креслення
Етап 2 – розкроювання
Інженер-конструктор передає замовлення закрійникові у розкрійний цех
Етап 3 – процес приварювання гарпуна
Далі полотно для натяжних стель розкроюється та загарпунюється
Етап 4 – відправлення замовнику
На цьому етапі полотно для натяжних стель упаковується та відправляється замовнику

Чому вам варто вибрати компанію Moonlight

Ми знаємо, що потрібно нашому клієнту, завжди готові до нових креативних ідей і працюємо, виходячи з формули «ціна – якість». Переваги компанії-виробника натяжних стель Moonlight полягають у наступному:
Перевага №1
Власне виробництво натяжних стель – величезний плюс. Адже у нас ви можете замовити та узгодити оформлення стелі в будь-якому кольорі у найстисліші терміни. Також ми надаємо великий вибір фото, які можна надрукувати на вашій ексклюзивній стелі.
Перевага №2
Ми на ринку вже понад десять років, за цей період встигли розвинути широку дилерську мережу та налагодити постачання натяжних стель до Чехії, Словаччини, Великобританії, Франції, Німеччини, США тощо. Крім цього, ми постачаємо натяжні стелі до Києва та всіх регіонів України.
Перевага №3
Задоволений клієнт – це чи не найголовніша перевага кожної компанії-виробника. На нашому рахунку понад 3000 об'єктів, які отримали схвальні відгуки замовників.
Як замовити натяжну стелю від виробника Moonlight
Хочете замовити натяжну стелю від виробника – залишайте заявку на нашому сайті. Для цього Вам знадобиться виконати три простих кроки у формі зворотного зв'язку:
1
Напишіть Ваші контакти та ім'я
2
Залишіть у формі переваги побажання, що стосуються натяжної стелі
3
Надішліть нам інформацію та очікуйте дзвінка менеджера
Відповіді на часті запитання
Як вибрати вдалу стелю для зали та вітальні? Зала – зазвичай велика кімната з кількома зонами, тому гармонійно і вдало виглядатимуть багаторівневі натяжні стелі. Також у цій ситуації хорошим рішенням стануть компактні вбудовані світильники, які допоможуть створити додаткове освітлення в далеких кутах.
Чим глянцева стеля відрізняється від матової? Натяжні стелі, виконані з глянцевої ПВХ-плівки, зазвичай відбивають до 90% світла. Вони мають дзеркальний ефект. Такі натяжні стелі візуально збільшують приміщення, роблять його «вищим», «легшим». Матові натяжні стелі виробництва компанії Moonlight стануть вдалим рішенням для спальні. Вони не відбивають світло так, як глянцеві та створюють спокійну обстановку.
Чи мають запах натяжні стелі виробництва компанії Moonlight? Після розпакування натяжні стелі можуть мати не дуже відчутний запах. Але вже протягом 8-9 годин запах натяжних стель частково вивітрюється. Повністю він зникає за день. Зазначимо, що матеріали виробництва Moonlight нетоксичні, тому не шкодять здоров'ю мешканців, що підтверджують наші сертифікати якості.