Закрити
Закрити
Назад
Далі

Про компанію

Наша компанія надає послуги з виготовлення та монтажу натяжних стель. Ми завоювали довіру серед клієнтів, завдяки європейській якості та шаленій оперативності. Вже понад 14 років тішимо своїх замовників, забезпечуємо партнерів готовими натяжними стелями та комплектуючими, надаємо повну підтримку для успішних продажів та монтажу.

Згуртований колектив та досвідчена команда професіоналів гарантують вам якісний монтаж та сервісне обслуговування. Безпечна в екологічному плані сировина, унікальні технології та сучасне обладнання є основою міцних, надійних та красивих натяжних стель. Ми надаємо дванадцятирічну гарантію на плівку, на кожному етапі виробництва здійснюється контроль, щоб виключити ймовірність найменшого браку, тому продукція фірми Moonlight має бездоганну якість і ряд переваг.

Запустивши власне виробництво, результат не змусив довго чекати, вже за такий короткий проміжок часу, продукція нашої компанії користувалась попитом у багатьох регіонах України, а також у Польщі, Італії, Німеччині, Іспанії та в США. І ми не зупиняємось на досягнутому – активно розвиваємо дилерську мережу та постійно вдосконалюємо свої професійні якості!

Основний девіз нашої компанії: «Якість, оперативність, доступність!»

Понад 1500 стель монтується нашими спеціалістами, і ми безмежно вдячні вам за довіру!

Наше підприємство також піклується про те, щоб полотна відповідали модним тенденціям в оформленні інтер'єрів і виглядали сучасно та креативно. Ми сподіваємося, що наш різноманітний асортимент задовольнить всі Ваші побажання. Компанія Moonlight весь час працює над підвищенням якості обслуговування наших клієнтів, надаємо повну підтримку та консультацію щодо вибору та оформлення стелі вашої мрії!