Закрити
Закрити
Назад
Далі

Виробник натяжних стель Moonlight

Компанія Moonlight на ринку натяжних стель уже понад десять років. Після запуску виробництва натяжних стель ми почали активно розвивати дилерську мережу, а також маємо постійних замовників не лише в Україні, а й у Німеччині, Іспанії, Польщі, Італії, США тощо. Ми дбаємо про те, щоб наш асортимент повністю відповідав очікуванням клієнтів.
Залишити заявку Відео
Наша історія
Ми запустили власне виробництво натяжних стель у 2016 році та маємо понад 100 дилерських пунктів в Україні. Виробник натяжних стель Moonlight також відомий своїм якісним фотодруком, матеріалами та фурнітурою. Фотодрук – це новий напрямок у нашій діяльності, який ми реалізуємо за допомогою японського принтера Mimaki та екосольвентних чорнил. Також ми постійно навчаємо наших дилерів, які разом із нами підвищують кваліфікацію.
Залишити заявку
Про компанію в цифрах
Виробник натяжних стель Moonlight – це:
>3000
різнопланових зданих об'єктів
12
років гарантії та сертифікати якості
>5
країн, яким ми експортуємо натяжні стелі
Наше виробництво
Компанія-виробник натяжних стель спеціалізується на комплексному підході до роботи. Ми виготовляємо власну продукцію: матові, глянцеві та сатинові натяжні стелі різної площі; профілі; комплектуючі матеріали; інструменти для монтування натяжних стель. Крім цього, ми монтуємо натяжні стелі, підбираємо тематичні картинки та фотографії, виконуємо заміри, готуємо полотно, встановлюємо профілі, кріплення та кути.
Наша команда
Штат укомплектований досвідченими менеджерами, майстрами, дизайнерами та візуалізаторами. У компанії працює близько 50 професіоналів, які готові втілити в реальність ваші креативні ідеї. Дизайнери з фотодруку та натяжних стель запропонують широкий спектр кольорів і малюнків для вашого майбутнього інтер'єрного рішення. На кожному з етапів співробітники компанії-виробника Moonlight надають повну підтримку та безкоштовні консультації клієнтам.
Як замовити послуги компанії Moonlight в 3 кліки
Щоб замовити натяжні стелі від виробника, вам знадобиться виконати три простих кроки:
  1. Перейти до розділу «Контакти»;
  2. Заповнити форму зворотного зв'язку, вказавши особисті уподобання;
  3. Готово! Залишається чекати на дзвінок консультанта компанії.
Зв'язатися з нами
Відповіді на часті запитання
Який термін служби натяжних стель від виробника Moonlight? Термін служби натяжних стель від виробника Moonlight практично не має обмежень у часі. Натяжні стелі виготовляються з міцного ПВХ-матеріалу. При температурному режимі від 5 до 50 градусів натяжні стелі від виробника можуть залишатися у відмінному стані протягом десятків років.
Чи можна монтувати натяжні стелі на кухні та у ванній? Поверхня натяжних стель вологостійка, не піддається плісняві. Тому виробник радить такий вид стель для кухонь, ванних кімнат, басейнів, саун та приміщень із високим рівнем вологості.
Які натяжні стелі найпопулярніші? Світлі глянцеві натяжні стелі часто вибирають для приміщень, які хочуть візуально збільшити, зробити приміщення зорово вищими. Матові бежеві та білі стелі користуються популярністю в офісних приміщеннях, клініках. Натяжні стелі пастельних та нейтральних кольорів із дрібною фактурою найчастіше замовляють для будинків та квартир. Приблизно половина всіх замовлень – це натяжні стелі білого або інших ненав'язливих кольорів.