Закрити
Закрити
Назад
Далі

Комплектуючі для натяжних стель від компанії Moonlight

Якщо ви вирішили встановити натяжні стелі, рекомендуємо серйозно поставитися до вибору комплектуючих. Від цього залежить, наскільки довго прослужить обробка, і наскільки привабливою вона буде.
ЗАМОВИТИ

Комплектуючі для натяжних стель від виробника

Крім самого полотна, для установки також потрібні:
Профілі
Використовуються для кріплення полотна до стін, і підбираються в залежності від системи кріплення натяжних стель (зазвичай стандартна гарпунна). Вибір системи кріплення полотен багато в чому визначається задумом дизайнера, а також характеристиками приміщення.
Замовити
Декоративні вставки
Необхідні для того, щоб приховати зазор між стіною та стелею, а також полотнами під час стикування. Дуже часто вставки виконують дизайнерську функцію (звідси назва). Так, наприклад, колір вставки може відрізнятися від кольору полотна, повторюючи колір стін або меблів.
Замовити
Платформи і термокільця
Призначені для кріплення люстр та світильників до стелі. Кількість платформ розраховується заздалегідь, а потім не змінюється протягом усього терміну експлуатації. Дуже важливо передбачити нормальну кількість світильників, щоб світла у приміщенні було достатньо.
Замовити
Світлодіодні стрічки
Елемент декору, який можна додати за бажанням. Останнім часом використовуються для доповнення натяжних стель.
Замовити
Інструменти
Ножиці, шпателі та інші інструменти необхідні для встановлення натяжної стелі. Як правило, питання із інструментами майстра вирішують самостійно. Додатково їх потрібно купувати лише у тому випадку, якщо ви плануєте встановлювати полотно самостійно.
Замовити
Підбір комплектуючих довірте професіоналам
Якщо ви не збираєтеся самостійно займатися установкою, весь процес рекомендуємо делегувати професіоналам. Як мінімум, це допоможе заощадити час. Як максимум – гроші у довгостроковій перспективі. Перелік комплектуючих так чи інакше потрібно ретельно підбирати відповідно до технологічних параметрів приміщення. Як показує практика, самостійно це важко. Тому ми завжди рекомендуємо звертатися за вибором комплектуючих до професіоналів. Ви завжди можете розраховувати на допомогу нашої команди у виборі необхідних комплектуючих. Ми безкоштовно консультуємо щодо всіх питань вибору: починаючи від полотна і закінчуючи як встановити натяжну стелю.

Переваги комплектуючих матеріалів від Moonlight

Виробники продукції
Ми повністю контролюємо її якість. Всі комплектуючі та полотна, представлені в нашому магазині, пройшли багатоступінчасту перевірку на міцність, довговічність, легкість монтажу та на відповідність іншим важливим критеріям
Замовити
Великий досвід
Компанія Moonlight більше 5 років виготовляє комплектуючі та встановлює натяжні стелі. За цей час ми ощасливили тисячі клієнтів, розробивши низку власних технологічних рішень
Замовити
Вигідні умови співпраці
Оскільки ми виробляємо всі комплектуючі, можемо запропонувати вигідні умови співпраці як приватним покупцям, так і дилерам або дизайнерам
Замовити
Контролюємо процес від А до Я
У нашому штаті є технологи, дизайнери, візуалізатори, добрі майстри: понад 50 професіоналів у своїй сфері. Завдяки такій чудовій команді ми можемо не тільки підібрати комплектуючі для натяжної стелі, але й повністю встановити її
Замовити
Підтримка на кожному етапі співпраці
Ми допомагаємо своїм клієнтам на кожному етапі співпраці. Наші співробітники допоможуть вам безкоштовно підібрати систему кріплення та необхідні комплектуючі для натяжних стель
Замовити
Як замовити натяжну стелю від виробника Moonlight
Хочете замовити натяжну стелю від виробника – залишайте заявку на нашому сайті. Для цього Вам знадобиться виконати три простих кроки у формі зворотного зв'язку:
1
Напишіть Ваші контакти та ім'я
2
Залишіть у формі переваги побажання, що стосуються натяжної стелі
3
Надішліть нам інформацію та очікуйте дзвінка менеджера
Відповіді на часті запитання
Скільки коштують комплектуючі для натяжних стель? Вартість матеріалів визначається дизайнерським проектом, з якого виходить спосіб встановлення стелі, а також безпосередньо площею стелі.
Чи потрібно купувати комплектуючі матеріали із запасом? Такої потреби немає, якщо ви правильно зробили всі розрахунки. Проте, як свідчить досвід, краще купувати матеріалів на 5% більше, ніж розраховувалося.
Чи є міжнародна доставка? Так звичайно. Ми доставляємо всі необхідні матеріали не лише по Україні, а й до країн СНД, Європи та США.